A może szczypta klimatów latynoamerykańskich?

Od 5 maja, tylko w nidzickiej hali widowiskowo-sportowej rusza Salsation® – NAJLEPSZY PROGRAM dance&fitness w Europie! Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!

Nazwa Salsation® pochodzi od połączenia dwóch słów: salsa (j.hiszpański) i sensation (j.angielski). „Salsa” po hiszpańsku znaczy mieszanka, mikstura, sos. To słowo symbolizuje mieszankę wielu styli tańca, muzyki i rodzajów fizycznych ćwiczeń. Salsa jako sos ma pikantny smak, dlatego też nie zabraknie nieco zabawnej pikanterii w tych zajęciach. „Sensation” po angielsku oznacza odczucia, doznania, emocje, co w tym programie odgrywa ogromną rolę. Wczuwając się w poszczególne rytmy, dźwięki oraz teksty piosenek, uczestnicy zajęć w niesamowicie przyjemny sposób będą odczuwać nastrój każdego z utworów, co sprawia że wspaniałe samopoczucie utrzymuje się jeszcze długo po skończonym treningu.

Twórca programu to Alejandro Angulo

Jak wyglądają zajęcia:

Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów/kroków, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną „cool-down” i rozciąganiem.

Co musze zabrać ze sobą?

* Wygodny strój treningowy.

* Obuwie sportowe.

* Butelkę wody i ręcznik.

* Pozytywne nastawienie

Kto może uczestniczyć w tych zajęciach?

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, bez względu na płeć, które uwielbiają taniec i świetną zabawę, a przy tym stracić sporo zbędnych kalorii i aktywnie spędzić czas.

CENNIK

Jednorazowe wejście – 15 zł

Karnet 8 wejść (bezwrotne) – 85 zł

[fbcomments]