Zapraszamy na Nidzicki Fight Night

Wjeżdżamy z mocnym uderzeniem. DNI NIDZICY zbliżają się wielkimi krokami. Odpowiedzialne za ich przygotowanie jednostki organizacyjne: Nidzicki Ośrodek Kultury Nidzica, Nidzica – 100% Mazury, Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nidzicy, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy, Przedsiębiorstwo Usługowe Gospodarki Komunalnej w Nidzicy, od długiego czasu uwijają się jak w ukropie, by wszystko poszło jak należy.

Do grona organizatorów pierwszego dnia Dni Nidzicy dołączyło w tym roku Stowarzyszenie JEDNO ŻYCIE, z którym na otwarcie święta miasta przygotowujemy nie lada atrakcję. W piątkowy wieczór w murach nidzickiego zamku odbędzie się Gala Sztuk Walki w formułach boks/kickboxing/MMA, czyli „Nidzicki Fight Night”.

Nidzicki wieczór walk to pierwsza tego typu, amatorska impreza w naszym mieście. Osiem walk w trzech formułach boks, kickboxing oraz mma. Zawodnicy rywalizować będą w oktagonie. Niezapomniany wieczór, pełen emocji, sportowej rywalizacji i mocnych uderzeń. Wśród walczących kilku zawodników z naszego miasta a między walkami masa niespodzianek. W imieniu Jacek Kosmala – Burmistrz Nidzicy serdecznie Państwa zapraszamy już 21 czerwca. Strat gali godzina 20:00. Miejsce – dziedziniec zamkowy. A już wkrótce więcej informacji. Będziemy prezentować wam zawodników i zawodniczki, którzy spotkają się w oktagonie!!!

[fbcomments]