NAGRODY BURMISTRZA NIDZICY ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ZA 2017 ROK

Zgodnie z uchwałą nr XLVIII/669/2018 Rady Miejskiej w Nidzicy z dnia 25 stycznia 2018 roku w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej, laureatami nagród i wyróżnień za 2017 rok zostali:

  1. Michał Jaworski    podnoszenie ciężarów    TS Nida
  2. Patryk Zwierzchowski    podnoszenie ciężarów    TS Nida
  3. Filip Zwierzchowski    podnoszenie ciężarów    TS Nida
  4. Jakub Jaworski    podnoszenie ciężarów    TS Nida
  5. Łęgowski Mateusz    podnoszenie ciężarów    TS Nida
  6. Weronika Zielińska    podnoszenie ciężarów    TS Nida
  7. Andrzej Szpara    podnoszenie ciężarów    TS Nida
  8. Patryk Zaręba        piłka nożna            MKS Start
  9. Cezary Onyszek    piłka nożna            MKS Start
  10. Sebastian Płatek    piłka nożna            MKS Start
  11. Maksymilian Tański    koszykówka            SP 3
  12. Tymoteusz Tański    koszykówka            SP 3
  13. Majka Pszczółkowska    koszykówka            UKS 1
  14. Alicja Lawrenc        koszykówka            UKS 1
  15. Nadia Zalewska    koszykówka            UKS 1
  16. Aleksandra Pel    koszykówka            UKS 1
  17. Damian Kleszcz    piłka nożna            UKS 1
  18. Kacper Demski    piłka nożna            UKS 1
  19. Dominik Kobus    piłka nożna            UKS 1
  20. Rafał Ziółkowski    taniec sportowy        klub sportowy TAN
  21. Artur Pacuszka    piłka nożna/koszykówka    UKS 1
  22. Jarosław Kosobudzki    koszykówka            UKS 3
  23. Stanisław Koziński    koszykówka            UKS 2
  24. Marek Nachtygal    podnoszenie ciężarów    UKS 2
  25. Wiesława Taradejna    koszykówka            UKS 1
  26. Joanna Zielińska    koszykówka            UKS 1
  27. Piotr Saternus        piłka nożna            MKS Start

Ponadto Burmistrz Nidzicy postanowił nagrodzić dodatkowo za wyniki sportowe  jedenastu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nidzicy:

  1. Szymon Czyżewski – koszykówka
  2. Hubert Kwiecień – koszykówka
  3. Denis Krysiak – koszykówka
  4. Michał Grzebski – koszykówka
  5. Kacper Sinkowski – koszykówka
  6. Szymon Prusinowski – koszykówka
  7. Paweł Polinkiewicz – koszykówka
  8. Michał Powroźnik – koszykówka
  9. Filip Matuszczak – koszykówka
  10. Dorian Strzelecki – koszykówka
  11. Paweł Wojciechowski – koszykówka

Uroczyste wręczenie nagród przez Burmistrza Nidzicy odbędzie się w piątek 6 lipca 2018 r. o godz. 18:30  na scenie przy Ratuszu Miejskim w Nidzicy podczas pierwszego dnia Dni Nidzicy 2018.